+48 514 269 279
·
kancelaria@aiskra.pl
·

W czym możemy pomóc?

UMOWY NAJMU/DZIERŻAWY/DOŻYWOCIA

Planujesz wynająć mieszkanie i chcesz, jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy? A może potrzebujesz sporządzić umowę dzierżawy? Kiedyś słyszałeś o najmie okazjonalnym i zastanawiasz się, czy jest to dobry pomysł w Twojej sprawie? Zespół Kancelarii rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Napiszemy dla Ciebie umowę, a jeśli masz już ją gotową, dokonamy jej analizy i wskażemy rozwiązania, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Zapewnimy także wsparcie prawne w zakresie umowy dożywocia, jeśli po jej podpisaniu powstał konflikt między Tobą a Twoimi najbliższymi.  Jeśli będzie to koniecznie, pomożemy zamienić ją na rentę. rozwiązać lub unieważnić.

Procesy o zasiedzenie należą do jednych z najtrudniejszych. Musisz udowodnić w sposób profesjonalny wiele przesłanek, dołączając do dokumentacji liczne dowody. Czy jesteś posiadaczem samoistnym czy zależnym? To będzie zasiedzenie w dobrej czy w złej wierze? Czy miały miejsce wydarzenia, które przerwały bieg zasiedzenia? Krok po kroku, wyjaśnimy Ci wszystko. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, przeprowadzimy Cię przez postępowanie, informując o wszystkich podejmowanych przez nas krokach. 

ZASIEDZENIE

SŁUŻEBNOŚCI

Niezależnie od tego czy masz problem z gminą, sąsiadem czy deweloperem, nasz zespół wesprze Cię w każdej sprawie dot. ustanowienia służebności. Napiszemy zarówno pozew, jak i odwołanie od decyzji, a także będziemy reprezentować Cię zarówno przed sądem powszechnym, jak i administracyjnym.

Jak będziemy współpracować?

1. Pierwszy krok już robisz. Jesteś na naszej stronie.

2. Zadzwoń 514 269 279 lub napisz do nas kancelaria@aiskra.pl i umów się na konsultację prawną.

3. Konsultacja może odbyć się w siedzibie głównej w The Warsaw Hub w Warszawie lub w filii w Kozienicach.

4. Forma konsultacji zależy od Ciebie. Możemy spotkać się osobiście lub porozmawiać w formie zdalnej przez Skype/Zoom.

5. Czas trwania konsultacji wynosi 1h. Dzięki temu my lepiej poznamy Twoje potrzeby, a Ty nasz styl pracy.

6. Każdy podejmowany przez nas krok dokładnie Ci wytłumaczymy. Będziesz wiedzieć, co, kiedy i za ile robimy.