+48 514 269 279
·
kancelaria@aiskra.pl
·

Własność przemysłowa

W czym możemy pomóc?

REJESTRACJA ZNAKU TOWAROWEGO

Chcesz chronić swoje logo? Kancelaria Adwokacka AIskra pomoże zarejestrować Ci znak towarowy w systemie krajowym, europejskim oraz międzynarodowym. PRZYGOTUJEMY DOKUMENTACJĘ i DOKONAMY ZGŁOSZENIA. Co więcej, w ramach usługi ZROBIMY dla Ciebie ANALIZĘ ZDOLNOŚCI REJESTRACYJNEJ znaku towarowego oraz OKREŚLIMY, w których KLASACH TOWAROWYCH/USŁUGOWYCH rekomendujemy ubiegać się o ochronę. Co to znaczy i dlaczego jest tak istotne? Badanie zdolności rejestracyjnej ma na celu sprawdzić, czy Twoje logo zawiera elementy, które możesz zgłosić do Urzędu Patentowego, a zatem minimalizuje potencjalne ryzyko odmowy przyznania prawa ochronnego. Ponadto, przedstawimy Ci, czy na rynku polskim oraz międzynarodowym nie istnieją już podobne znaki towarowe. Nie chcesz przecież, aby Twoja konkurencja wniosła sprzeciw i zablokowała całkowicie Twoje zgłoszenie.

A gdy już uzyskasz prawo ochronne na znak towarowy, POPROWADZIMY MONITORING ZNAKU, informując Cię o każdej próbie rejestracji znaku identycznego lub podobnego.

 

Wiemy, jak ważne jest szybkie działanie, dlatego reagujemy błyskawicznie, gdy tylko zauważymy próbę naruszenia praw naszych Klientów. Przygotowujemy C&D letters (listy ostrzegawcze), prowadzimy negocjacje. W Kancelarii Adwokackiej AIskra występujemy ze SPRZECIWAMI zarówno do Urzędu Patentowego RP, jak Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnego. Składamy WNIOSKI O UNIEWAŻNIENIE lub STWIERDZENIE WYGAŚNIĘCIA.

Prowadzimy postępowania przed Sądem Unijnych Znaków Towarowych i Wspólnotowych Wzorów Przemysłowych, w zakresie naruszania praw własności przemysłowej oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Reprezentujemy naszych Klientów w procesach sądowych w przedmiocie ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa, naśladownictwa produktów i opakowań.

SPRAWY SPORNE

Jak będziemy współpracować?

1. Pierwszy krok już robisz. Jesteś na naszej stronie.

2. Zadzwoń 514 269 279 lub napisz do nas kancelaria@aiskra.pl i umów się na konsultację prawną.

3. Konsultacja może odbyć się w siedzibie głównej Kancelarii Adwokackiej AIskra w The Warsaw Hub w Warszawie lub w filii w Kozienicach.

4. Forma konsultacji zależy od Ciebie. Możemy spotkać się osobiście albo porozmawiać online przez Skype/Zoom.

5. Czas trwania konsultacji wynosi 1h. Dzięki temu my lepiej poznamy Twoje potrzeby, a Ty nasz styl pracy.

6. Każdy podejmowany przez nas krok dokładnie Ci wytłumaczymy. Będziesz wiedzieć, co, kiedy i za ile robimy.